Nasza historia

Dostarczamy wysokiej jakości artykuły rolne w atrakcyjnych cenach, wynikających z naszego wieloletniego doświadczenia w negocjacjach z dostawcami. W aktualnej ofercie posiadamy nasiona, nawozy, pasze, środki ochrony roślin oraz praktyczne akcesoria rolnicze od sprawdzonych producentów. Świadczymy również usługi doradcze.

Działamy na rynku już od ponad 15 lat, stale poszerzając ofertę produktów i wiedzę branżową. Prowadzimy firmę z pasją i ukierunkowaniem na ambitne cele – uczestniczymy w w różnych wydarzeniach branżowych, a także organizujemy szkolenia dla rolników. Nieustannie zbieramy pozytywne opinie od klientów, którzy chętnie do nas wracają. Zapraszamy do dołączenia do ich grona!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem i mailem. Z przyjemnością przedstawimy Państwu ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb!

Nasze podstawowe cele i misja

Wspieranie rolnictwa

Pragniemy pomagać rolnikom, takim jak my, dlatego oferujemy najwyższej jakości artykuły rolne od sprawdzonych przez nas dostawców. W Rol-Pol proponujemy osobiście wyselekcjonowane nasiona kukurydzy i traw, nawozy naturalne, środki ochrony roślin, pasze dla zwierząt, folie do sianokiszonki, siatki do bel, sznury do pras i owijarek oraz węgiel w atrakcyjnie niskich cenach, jak również fachowe doradztwo dla właścicieli gospodarstw o dowolnej powierzchni i profilu.

Fachowa porada

W Rol-Pol staramy się wspierać rolników kompleksowo. Z tego względu, poza artykułami rolnymi, oferujemy także fachowe doradztwo technologiczne. Znamy potrzeby i wyzwania współczesnych rolników i z przyjemnością doradzamy właścicielom gospodarstw rolnych. 

Najlepsza oferta

Ugruntowana pozycja rynkowa, wynikająca z ponad piętnastoletniego doświadczenia Rol-Pol na rynku sprawia, że możemy pochwalić się najlepszą ofertą dla rolników w Polsce.

Koszystne ceny

Doskonała znajomość branży i atrakcyjne warunki współpracy z dostawcami pozwalają nam na proponowanie wysokiej jakości produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.  

Zadowoleni klienci i kupujący

“Nawozy naturalne od Rol-Pol kupuję już od siedmiu lat. Ich jakość jest taka sama teraz, jak wtedy, kiedy zamawiałem je pierwszy raz.”

“Jako właściciel małego, lokalnego sklepu rolniczego mogę liczyć na atrakcyjne rabaty i regularne dostawy naprawdę dobrych produktów. Moi klienci chętnie po nie wracają.”

„Prowadzę dużą fermę kur i nie wyobrażam sobie współpracy z firmą inną niż Rol-Pol. Doceniam wysoką jakość pasz, niskie ceny i wygodne dostawy, z którymi nie miałem do czynienia nigdzie indziej.” 

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest

Share This